tajiki
06 فروردین 1402 - 11:18

اجرای ویژه‌برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در پایانه‌های اصفهان همزمان با ایام نوروز

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان گفت: با توجه به اینکه پایانه‌های مسافربری از ورودی‌های اصلی شهر برای مسافران به شمار می‌روند امسال برای نخستین‌بار برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در حال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، ابوالفضل توکلی مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان اظهار کرد: در ایام نوروز ۱۴۰۲ با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان، معاونت فرهنگی و اجتماعی نیروی انتظامی، اتحادیه صنایع دستی اصفهان و مدیریت منطقه هشت، برنامه‌های مختلف فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی در پایانه‌های پنج‌گانه مسافربری در حال اجرا است.

وی افزود: با توجه به اینکه پایانه‌های مسافربری از ورودی‌های اصلی شهر برای مسافران به شمار می‌روند امسال برای نخستین‌بار برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در حال برگزاری است.

توکلی خاطرنشان کرد: از مهم‌ترین برنامه‌های فرهنگی برپایی نمایشگاه «اصفهان من، شهر زندگی» برای معرفی اماکن مذهبی، تفریحی و گردشگری شهرداری، ویژه برنامه بهار در بهار، نمایشگاه معرفی صنایع دستی اصفهان، اجرای نمایش‌های کمدی و اجرای برنامه‌های پوپک، موسیقی تک‌نوازی، مبارک‌خوانی و مناجات‌خوانی است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان افزود: امیدواریم بتوانیم خاطره‌ای خوش از سفر به اصفهان برای مسافران و میهمانان نوروزی به‌عنوان سفیران فرهنگی پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی به جا بگذاریم.

پایان پیام/۳۶۴۹/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1110754